luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Tarów (okolice)

Rezydencja na wynajem Tarów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 440 metrów kwadratowych w okolicach Tarnowa (małopolskie) za 4,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowa rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka liczy 3 210 metrów kwadratowych. 8 pokoi. 4 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców.

Luksusowa rezydencja na wynajem o dużym potencjale dzięki znacznych rozmiarów części komercyjnej (magazyn, działalność gospodarcza). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wraz z dwoma osobnymi garażami. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami to kolejna zaleta tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Ekskluzywna rezydencja na wynajem łącznie z wyposażeniem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1:
– 4 pomieszczenia
– kotłownia
– schowek
– korytarz
– wc
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– korytarz
KONDYGNACJA 1:
– 2 pokoje
– łazienka
– korytarz
PODDASZE:
– 2 pokoje
– łazienka
– garderoba
PODDASZE 2:
– 2 pokoje
– garderoba
– łazienka.

Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów (np. dębowe parkiety). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu ogrzewana piecem węglowym oraz kominkiem. Część komercyjna luksusowej rezydencji to kilka pomieszczeń w piwnicy (ok. 88 m2) a także 2 pomieszczenia na poziomie 0 (ok. 91 m2). Ponadto do dyspozycji najemcy pozostanie ponad 32-arowa, zagospodarowana działka. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (053-1930)

Kontakt:
Tel. +48 14 656 45 67
Tel. +48 697 469 111