widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do wynajęcia w Bielsku-Białej

Rezydencja na wynajem w Bielsku-Białej

Luksusowa rezydencja w Bielsku-Białej (śląskie) za 9,5 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja w zabudowie rezydencjalnej oddana do użytku w 2012 roku. Luksusowa rezydencja o bardzo dużym potencjale, który można wykorzystać na prowadzenie tu działalności gospodarczej (prywatna klinika, siedziba firmy, pensjonat).

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji jest jej niecodziennie spotykany, wysoki standard, nowoczesne technologie oraz najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (drewno egzotyczne, gres kamień, drewno, granit, piaskowiec, szkło, stal szczotkowana). Ponadto ekskluzywna rezydencja jest niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. W poczet zalet luksusowej rezydencji warto jeszcze zaliczyć prestiżową lokalizację w okolicy nowych rezydencji i apartamentowców. Blisko znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie i tereny rekreacyjne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1:
– pomieszczenie na sprzęt sportowy
– garaż
– pomieszczenie biurowe
– pralnia
– kotłownia
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– 2 wc
– hol
– salon łazienkowy
– 2 garderoby
– wc
– sypialnia
– spiżarnia
– biblioteka
– kuchnia
– domowe SPA z fińską sauną
– salon dzienny
– ogród zimowy
– salon kominkowy
KONDYGNACJA 1:
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– balkon
– pomieszczenie techniczne
– 4 sypialnie
– pomieszczenie techniczne
– loggia
– wc
– salon łazienkowy z wc

Ekskluzywna rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Działka rozciąga się na powierzchni 1 800 metrów kwadratowych. Wszystkie pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji całkowicie umeblowane i wyposażone. Mocnym atutem jest również starannie wypielęgnowana działka z oczkiem wodnym, wodospadem oraz strumykiem. Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25266)

Kontakt:

Tel. +48 691 951 931