prestiżowe i nowoczesne wnętrze luksusowej rezydencji w Bolesławcu do wynajmu

Rezydencja na wynajem w Bolesławcu

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 226,7 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 5,9 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem oraz materiałami wykończeniowymi najlepszej klasy. Dodatkowo wnętrze wyposażone jest sprzętem RTV/AGD czołowych producentów. Ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej.

Luksusowa rezydencja ekonomiczna w eksploatacji. Pomaga w tym system odzyskiwania wody z deszczu na potrzeby prania, podlewania oraz spłukiwania. Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZEJ KONDYGNACJI znajdują się:
– kuchnia
– garaż
– jadalnia
– hall
– salon
– pralnia
– taras
– spiżarnia
– gabinet
-wc
na DRUGIEJ KONDYGNACJI znajdują się:
– 2 sypialnie
– hall
– pokój rekreacyjny
– garderoba
– łazienka.

Wnętrze luksusowej rezydencji urządzone z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Ekskluzywna rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych najmujących bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2009 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 555 metrów kwadratowych. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10378)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01