stylowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do wynajęcia w Kwidzynie

Rezydencja na wynajem w Kwidzynie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się niezwykle atrakcyjną, malowniczą lokalizacją pośród terenów zielonych i rekreacyjnych. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, gimnazjum oraz liceum. Ekskluzywna rezydencja urzeka również zadbanym i starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie miło spędzić czas z rodziną albo przyjaciółmi.

Najwyższy standard i najlepszej jakości materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji do wynajmu. We wnętrzach króluje nowoczesny styl, oświetlenie LED-owe i modna kolorystyka. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji jest również jej całkowite wyposażenie i umeblowanie. Luksusowa rezydencja ogrzewana gazowo. Okna PCV.

Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + gabinet + jadalnia + łazienka z wc + aneks kuchenny
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + balkon + łazienka
KONDYGNACJA 2: poddasze

Ekskluzywna rezydencja przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych najmujących bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1995 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 604 metrów kwadratowych. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4056)

Kontakt:
Tel. +48 603 705 585
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 782 212 020