nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia w okolicach Krakowa

Rezydencja na wynajem w okolicach Krakowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 246 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 7 tysięcy złotych miesięcznie na wynajem.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem zarówno do autostrady A4, jak i lotniska. Luksusowa rezydencja znajduje się w otoczeniu pełnej infrastruktury: sklepów, punktów usługowo-handlowych, przedszkola, szkoły, punktów gastronomicznych itp.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa dzięki zaawansowanemu systemowi alarmowemu oraz przeciwwłamaniowemu. Luksusowa rezydencja do wynajmu również dla firm z możliwością wystawienia FV. Preferowany długotrwały wynajem – przynajmniej 4 – 5 lat. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy dobrze czują się w nowoczesnych wnętrzach z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, nowinkami technologicznymi, LED-owym oświetleniem itp. Za luksusową rezydencja, w ogrodzie znajduje się m.in. kamienna altana z grillem, 2 wędzarnie, plac zabaw dla dzieci.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– przedpokój
– kotłownia
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– gabinet
– salon
– osobna łazienka z wc
– antresola
– jadalnia
– 2 tarasy
– kuchnia
– sypialnia
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 garderoby
– łazienka z wc
– balkon.

Ekskluzywna rezydencja gotowa od razu do zamieszkania. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2012 roku. działka rozciąga się na powierzchni 1 164 metrów kwadratowych. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-463)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362