widok z salonu an aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Bielska-Białej (śląskie) za 690 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 556 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie rezydencjalnej. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 780 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– kotłownia
– taras
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– pokój
– garderoba
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– 3 garderoby
– pralnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny, dwustrefowy system alarmowy z powiadomieniem na telefon. Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się budynek gospodarczy (30 m2) z dodatkowym miejscem parkingowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek nakładów finansowych.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i bezpiecznej okolicy to kolejna z długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Nieopodal przedszkole, sklep, ośrodek zdrowia, szkoła. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25583)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931