widok od strony tarasu i ogrodu na luksusową rezydencją na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja o powierzchni 120 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 549 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 4 575 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawana jest w standardzie deweloperskim, dzięki czemu kupujący nie zapłaci podatku PCC. W cenie luksusowej rezydencji na sprzedaż zawarto ogrodzenie posesji, wybrukowany podjazd oraz dojście do budynku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
– przedsionek
– garaż
– wc
– kotłownia
– hol
– łazienka
– kuchnia
– 3 sypialnie
– salon/kuchnia
– korytarz

Luksusowa rezydencja do sprzedaży mieści się w ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej z kompletną infrastrukturą, kanalizacją deszczową, szerokopasmowym Internetem światłowodowym i wewnętrzną drogą osiedlową. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób lubiących kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek. Wokół luksusowej rezydencji do sprzedaży roztaczają się bowiem lasy.

Ekskluyyzwna rezydencja oddana do użytku w 2019 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 640 metrów kwadratowych powierzchni. Kolejnym, mocnym atutem luksusowej rezydencji do sprzedaży jest na pewno estetyczna architektura, która jest spójna z całym osiedlem. Na uwagę zasługuje również autorski projekt opracowany przez profesjonalne biuro projektowe oraz wykonany przez znaną firmę deweloperską.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-11236)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01