nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja o powierzchni 535,36 metra kwadratowego w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 802 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 830 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do natychmiastowego zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana najnowocześniejszymi zdobyczami techniki (inteligentny budynek – system komputerowy obsługiwany również za pomocą smartfona). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona z niezwykłą starannością o szczegóły w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system monitoringu oraz instalacja alarmowa wraz z antywłamaniowymi drzwiami i oknami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się: przedsionek + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + hall + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + łazienka + pokój + korytarz + kotłownia + pralnia + klatka schodowa + garaż
na PODDASZU znajdują się: hall + 3 łazienki + 4 sypialnie + 4 garderoby + antresola + wc + klatka schodowa + pokój gościnny + + aneks kuchenny.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są klimatyzowane.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbana i zagospodarowana działka wyłożona kostką granitową i obsadzona roślinami ozdobnymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11438)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111