eleganckie i wytworne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 117,33 metra kwadratowego w okolicy Bolesławca (dolnośląskie) za 465 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 963 zł. Ekskluzywna rezydencja objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie musi płacić prowizji dla biura. Co więcej, kupujący nie zapłaci również podatku podatku PCC, gdyż luksusowa rezydencja na sprzedaż podchodzi z rynku pierwotnego. Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z opcją rearanżacji pomieszczeń i pokoi. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w stanie deweloperskim. W cenie luksusowej rezydencji do sprzedaży ujęto wybrukowany podjazd i dojście do budynku oraz ogrodzenie boków i tyłu posesji. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– wiatrołap
– garaż
– kotłownia
– łazienka
– kuchnia
– komunikacja
– salon
– gabinet
– jadalnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– komunikacja
– taras
– 2 pokoje
– garderoba
– sypialnia.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i wybudowana według najnowszych standardów energooszczędnych z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów termoizolacyjnych i ekologicznych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 353 metrów kwadratowych.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie nowo powstającego osiedla. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11251)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111