ekskluzywny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 70 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa Blanca, Torrevieja) za 131 tysięcy EUR na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 047 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco: salon + taras + 2 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze dodać starannie wypielęgnowany, prywatny ogród – idealne miejsce na spędzenie czasu, ciesząc się ciepłym klimatem wybrzeża Costa Blanca. W częściach wspólnych znajdują się rozległe strefy zieleni oraz basen.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w sąsiedztwie wszelkich niezbędnych usług, jak sklepy, bary, restauracje, kawiarnie, supermarkety, centra handlowe oraz rozległe tereny spacerowe wraz z rowerowymi.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. (188-7442)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590