reprezentacyjny taras i piętro w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Costa del Sol, Malaga (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa del Sol, Malaga (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 480 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga) za 1,75 mln EUR na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy to 15 677 zł. Ekskluzywna rezydencja mieści się w szalenie elitarnej i nobilitującej lokalizacji, blisko lokalnych, eleganckich barów i restauracji. Nieopodal lokale usługowe, sklepy, place zabaw, kluby sportowe, korty tenisowe, duże pola golfowe oraz kasyno.

Luksusowa rezydencja wyróżnia się najwyższym standardem wykończenia, najlepszej klasy użytymi materiałami, zainstalowaną klimatyzacją oraz przepięknie utrzymanym ogrodem z prywatnym basenem i specjalnie zaprojektowanym miejscem do grillowania. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż tworzą: 5 sypialni + tarasy + 4 łazienki + bar + hol + dyskoteka + wc dla gości + kuchnia + jadalnia/salon.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ukończona w 2013 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 200 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji w Hiszpanii. (188-7389)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590