widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 375 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa Del Sol, Malaga) za 2 408 000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 421 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców i ich dobytku czuwa całodobowa ochrona. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej doskonała lokalizacja z imponującymi widokami na morze oraz pola golfowe. Przyszli właściciele będą mogli korzystać z basenów, siłowni i kortów tenisowych znajdujących się w częściach wspólnych. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nie tylko najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi, ale również wysokim standardem, klimatyzowanym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
na PARTERZE znajdziemy:
– jadalnię
– 2 sypialnie z łazienkami
– salon
na PIĘTRZE znajdziemy:
– garderobę
– sypialnię.

Gwarantujemy całkowitą obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach znanego i cenionego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-5805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590