widok od strony tarasu i ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Rezydencja sprzedaż Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 428 metrów kwadratowych w Hiszpanii (Costa del Sol, Marbella) za 950 tys. EUR na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi 9 544 zł. Ekskluzywna rezydencja o wyjątkowo dużym potencjale – obecnie wynajmowana z zyskiem 3,2 tys. EUR/m-c.

Do najmocniejszych atutów luksusowej rezydencji warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały, własny basen, imponujące widoki na morze oraz zainstalowaną klimatyzację z ogrzewaniem podłogowym. Wszystko to gwarantuj przyszłym właścicielom najwyższy standard życia, komfort i prestiż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco: 2 werandy + 4 łazienki + jadalnia + wc + pokój dzienny + 4 sypialnie + kuchnia + apartament dla gości z łazienką w piwnicy. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji bardzo widne, jasne i słoneczne. Rodziny posiadające więcej niż jedno auto z pewnością ucieszy kilka dostępnych miejsc parkingowych.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2006 roiku. Zabudowa rezydencjalna. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. (188-2223)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590