salon, kuchnia oraz sypialnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 280 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) w cenie 975 tysięcy złotych do sprzedaży.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niecodziennie spotykanym, najwyższym standardem oraz najlepszej klasy materiałami takimi jak np. trawertyn, piaskowiec, drewno egzotyczne, granit, marmur).

Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + garaż + salon + pralnia + łazienka + schowek + sauna + korytarz
KONDYGNACJA 1/2: kuchnia + taras + salon telewizyjny + salon kominkowy + jadalnia + wc
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje dla dzieci + korytarz + łazienka z wc + sypialnia
KONDYGNACJA 2: pokój

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się na działalność gospodarczą. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 482 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 1998 roku, ale z 2011 przeszła kapitalny remont, który obejmował między innymi: wstawienie nowych okien, odnowienie elewacji zewnętrznej, położenie nowych podłóg i instalację ogrzewania podłogowego, zamontowanie granitowych parapetów, wymianę instalacji elektrycznej, hydraulicznej etc.

Działka liczy 742 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych mieszkańców. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. (188-7359)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl
Tel. +48 883 377 592