zaprojektowane w klasycznym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 850  000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 250 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– salon
– łazienka
– przedpokój
– hol
– 3 pokoje
– schowek
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana jest gazowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoim tarasem oraz balkonem. Warto podkreślić jeszcze ogromny potencjał luksusowej rezydencji na sprzedaż, która znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem (trzypoziomowy budynek usługowy o pow. 300 m2 na tej samej działce). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach cenionego i lubianego przez naszych klientów programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż i wynajem w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1915)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593