po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 126 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 375 tysięcy złotych na sprzedaż. Niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy to 2 976 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Jedna kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 529 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– poddasze
– kotłownia
– kuchnia
– taras
– salon
– wc
– garaż.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją blisko lasu. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-722)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46