wizualizacja prestiżowego wnętrza salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 255 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 1,2 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 706 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 289 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Elitarna lokalizacja przy lesie, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to pierwsza z zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Działka jest częściowo zadrzewiona brzozą brodawkowata i sosną czarną, a przede wszystkim usytuowana jest na wzniesieniu skąd rozciąga się panoramiczny widok.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana w szczególności do osób szukających ciszy, spokoju i aktywnego wypoczynku. Dodatkowo mamy w ofercie sprzedaży 4 sąsiednie działki o powierzchni od 1 100 m2 do 2 200 m2.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-780)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46