po lewej komfortowy salon, po prawej basen w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 430 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 3 000 000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 977 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 3 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 8 800 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– wc
– garaż
– kotłownia
– salon
– gabinet
– suszarnia
– pralnia
– kuchnia
na PIERWSZYM PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– 3 pokoje
– garderoba
– łazienka
– wc
na DRUGIM PIĘTRZE znajduje się:
– pomieszczenie do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa imponujących rozmiarów, prywatnym basenem, wypielęgnowanym ogrodem oraz zagospodarowaną działką z 2 oczkami wodnymi, rzeką, 2 tarasami oraz budynkiem letniskowym. W ogrodzie rosną dęby, jodły, cisy, wiązy, świerki, sosny oraz kosodrzewiny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań (nowoczesne oświetlenie, inteligentny, zintegrowany system nagłośnienia, centralny odkurzacz).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-778)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46