prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 231 metrów kwadratowych w okolicach Gdyni (pomorskie) za 1,25 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 411 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 419 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal Gdyni i morza, w pobliżu kompletnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, kościoła, ośrodka zdrowia, sklepów etc). to pierwsza z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znajduje się przy ślepej ulicy, na terenie kameralnego osiedla, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją zadbaną i zagospodarowaną działką.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– jadalnia
– aneks kuchenny
– sypialnia z garderobą i łazienką
– sypialnia z garderobą bez łazienki
– łazienka
– gabinet
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– pralnia
– spiżarnia
– wiatrołap.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały urządzone ze smakiem przez architekta wnętrz z materiałów najwyższej jakości. Wszędzie podwieszanie sufity oraz oświetlenie LED. Na podłogach włoski gres oraz drewno, parapety marmurowe (zewnętrzne granitowe), meble oraz całe wyposażenie od najlepszych producentów zawarte w cenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemowi alarmowemu. Ekskluzywna rezydencji do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym. (003-615)

Kontakt:
e-mail: d.waga@wgn.pl
tel. +48 669 530 607