nowoczesny i elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gliwice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Gliwice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 720 metrów kwadratowych w okolicy Gliwic (śląskie) za 1,099 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 1 526 zł. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, Dba o to nowoczesny monitoring wraz z instalacją alarmową.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1: siłownia + łazienka z wc + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + wc z możliwością przerobienia na łazienkę + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia + taras
KONDYGNACJA 1: jadalnia z pralnią + 3 łazienki + wc + 6 pokoi
KONDYGNACJA 2: 4 pokoje + możliwość zrobienia 2 łazienek.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji jest na pewno jej znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Blisko mieszczą się markety znanych sieci, liczne sklepy i punkty usługowo-handlowe, poczta, stacja benzynowa, bankomat, bank, apteka oraz przychodnia zdrowia. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno ucieszy bliskość terenów zielonych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale. Znakomicie nadaje się na prowadzenie w niej działalności komercyjnej polegającej na wynajmie pomieszczeń. Prognozowany, miesięczny dochód może wynieść nawet 32 250 złotych (zakładając 13 pokoi pod wynajem (43 łóżka) i 25 zł/doba).

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 619 metrów kwadratowych. 10 pokoi. 3 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja objęta znanym programem „0% prowizji od kupującego”. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dajemy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż znajduje się parking na 20 – 30 samochodów.

Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer: +48 608 076 088 lub +48 784 554 364. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2067)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088