prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gliwice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Gliwice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w okolicach Gliwic (śląskie) za 574 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 496 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 7 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 667 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności rodzinie z uczącymi się dziećmi, która ceni sobie zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do okolicznych miast, a także spędzanie czasu w pięknym ogrodzie na słonecznej działce, z dala od miejskiego zgiełku.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu bujnej zieleni oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Blisko znajdują się markety znanych sieci, sklepy, punkty usługowo-handlowe, przedszkola, szkoły etc.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
– 2 salony
– 2 kuchnie
– 5 pokoi
– taras
– 4 łazienki
– 2 wiatrołapy
– 4 halle
– garaż z kanałem
– kotłownia (11,28 m2).

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer +48 608 076 088; +48 784 554 364. Szybki Internet oparty na światłowodzie, instalacja solarna, ogrzewanie podłogowe, okna PCV oraz zaufani sąsiedzi zamykają długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksuowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2204)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
tel. +48 608 076 088