reprezentacyjny front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gniezno

Rezydencja sprzedaż Gniezno

Luksusowa rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w Gnieźnie (wielkopolskie) za 1,599 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 922 zł. Ekskluzywna rezydencja w zabudowie rezydencjalnej posadowiona na działce o powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2016 roku. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może swoją reprezentacyjną architekturą, dającą wrażenie wygody i luksusu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– hol
– sień
– salon
– jadalnia
– szatnia
– garaż
– kuchnia
– gabinet-biblioteka
– pokój rekreacyjny
– wc
– kotłownia
– magazyn
– 2 tarasy
PIĘTRO:
– hall
– 4 sypialnie
– 3 garderoby
– pokój kąpielowy
– łazienka
– pralnia
– pokój rekreacyjny
– 3 tarasy
STRYCH:
– jednoprzestrzenne studio.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji przygotowane do własnej aranżacji przyszłego właściciela. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią luksus. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji. Nieruchomość bez obciążeń.

Bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu ekskluzywnej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację luksusowej rezydencji, na której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca. (037-2568)

Kontakt:
e-mail: m.zielinska-goebel@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 570 668 055