po lewej komfortowy salon, po prawej pokój do gry w bilard w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 730,33 metra kwadratowego w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 1 690 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 314 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 9 pokoi. 5 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1996 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 244 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z basenem o niecodziennie spotykanym komforcie, prestiżu i standardzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z ogromnym potencjałem – znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej, np. SPA, ośrodek zdrowia, kancelaria, siedziba firmy, lub na cele mieszkalne dla wielopokoleniowej rodziny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PIWNICY znajdują się:
– pomieszczenie techniczne
– maszynownia
– niecka basenu
– 2 kanały rewizyjne
– pomieszczenie gospodarcze
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– 3 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– spiżarnia
– hol
– korytarz
biuro z zapleczem socjalnym i wc
na NISKIM PARTERZE I:
– salon
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– wc
– natrysk
– garderoba
– skrytka
– hol
– taras
na NISKIM PARTERZE II:
– pływalnia
– natrysk
– szatnia
– wc
– 3 pomieszczenia do dowolnego wykorzystania
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
– przedpokój
– garaż.
na PODDASZU:
– 2 pokoje
– taras-loggia

Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się duży, zadaszony taras wyłożony terakotą oraz dwa budynki gospodarcze – magazynowy i wędzarnia. Na działce liczne nasadzenia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa i antywłamaniowa. W luksusowej rezydencji na sprzedaż zainstalowano wentylację grawitacyjną. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację, na której udzielę Państwu więcej informacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-1704)

Kontakt:
e-mail: e.kurek@wgn.pl
Tel. +48 514 353 594