prestiżowy salon ze schodami na górny poziom w luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 215 metrów kwadratowych w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 689 000 złotych na sprzedaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższego standardu, prestiżu oraz najlepszej klasy materiałów wykończeniowych.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na POZIOMIE ZERO znajdują się: salon + garaż + kuchnia + komórka + wc dla gości + łazienka
na POZIOMIE PARTERU znajdują się: hol + taras + korytarz + kuchnia + salon
na POZIOMIE PIERWSZEGO PIĘTRA znajdują się: 3 sypialnie + poddasze + łazienka.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 205 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. Osiem pokoi. Cztery kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 306 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Więcej informacji udzielę Państwu na prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na którą serdecznie zapraszam. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Doradca ds. nieruchomości mgr Kazuś Tomasz nr licencji zawodowej – 24610. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2634)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
tel. +48 669 562 330