urządzone w nowoczesnym designie luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Villajoyosa)

Rezydencja sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Villajoyosa)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 127 metrów kwadratowych w Costa Blanca, Villajoyosa (Hiszpania) za 419 tysięcy EUR na sprzedaż (netto).
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 13 511 zł. Ekskluzywna rezydencja z rynku pierwotnego oddana do użytku w 2017 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 400 metrów kwadratowych. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji jest przepiękny ogród a także taras z imponującym widokiem na morze. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja znajduje się na terenie prestiżowego, zamkniętego kompleksu rezydencjalnego z kilkoma basenami, parkingiem oraz obszarami zieleni. Blisko stąd do pięknej plaży, urokliwego miasta oraz centrum Alicante a także lotniska.

Do ceny netto ekskluzywnej rezydencji należy doliczyć 10% VAT oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3%. Luksusowa rezydencja sprzedawana jest w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc. (188-1834)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590