wykończone w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszej jakości materiałów ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Dona Pepa, Costa Blanca, Torrevieja)

Rezydencja sprzedaż Hiszpania (Dona Pepa, Costa Blanca, Torrevieja)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 344 metrów kwadratowych w Dona Pepa, Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania) za 361 000 EUR na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 513 zł. Ekskluzywna rezydencja z rynku pierwotnego oddana do użytku w 2017 roku na działce o powierzchni 427 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja urzeka swoim kolonialnym, śródziemnomorskim stylem i najwyższym standardem. Tylko najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji tworzą:
– salon
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
– basen
– solarium (taras)
– kuchnia

Ekskluzywna rezydencja położona w pobliżu wszystkich potrzebnych usług, jak centra handlowe, centrum medyczne, apteki oraz pola golfowe. Do ceny netto luksusowej rezydencji należy doliczyć VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3%. Wszystkie luksusowe rezydencje w tej inwestycji sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp. (188-1854)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590