nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Rezydencja sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania) za 345 tysięcy EUR na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w wyjątkowo elitarnej lokalizacji, na terenie ekskluzywnego kompleksu rezydencjalnego. W sąsiedztwie mieści się popularne centrum handlowe, pole golfowe, plaża (ok. 4 km).

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim domownikom najwyższy standard życia oraz komfortu. W luksusowej rezydencji do sprzedaży zainstalowana jest m.in. ogrzewanie podłogowe, jacuzzi. Nowi mieszkańcy mogą też korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: taras + salon + łazienka + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: taras + 2 łazienki en-suite + 2 sypialnie.
Z okien oraz tarasu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży roztacza się zapierający dech w piersiach widok na gaj oliwny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa od razu do zamieszkania. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to w tym przypadku 5 934 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2018 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 400 metrów kwadratowych. Do ceny netto luksusowej rezydencji należy doliczyć 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp. (188-1865)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590