po lewej prestiżowy salon, po prawej fragment jednego z pokoi w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja o powierzchni 312,38 metra kwadratowego w Katowicach (śląskie) za 1,29 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 046 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. 5 pokoi. 4 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 250 metrów kwadratowych.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż kompletnie wykończone i umeblowane w bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów:
NISKI PARTER: pokój + garderoba + pralnia + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze
PARTER: przedsionek + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + wc + garderoba + garaż
PIĘTRO: sypialnia + garderoba + pokój dziecięcy + łazienka z wc.
STRYCH

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono na jej powierzchni ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa jest zaawansowana instalacja alarmowa. Do luksusowej rezydencji na sprzedaży przynależy niewielki, ale przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w spokojnej, cichej okolicy, przy ulicy, w otoczeniu prestiżowe zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal liczne sklepy, szkoły, przedszkola, plac zabaw, przychodnie zdrowia oraz zielone tereny rekreacyjne. Taka lokalizacja gwarantuje dogodny i szybki dojazd do centrum. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy i na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. (120-13992)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02