prestiżowa jadalnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 700 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 5 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 143 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w latach 30-tych ubiegłego wieku. Zabudowa rezydencjalna. Działka rozciąga się na powierzchni 1 661 metrów kwadratowych. Dziesięć pokoi. Cztery kondygnacje.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja wykończona w ciekawym stylu architektonicznym ArtDeco. Wszystkie pomieszczenia i w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po kapitalnym remoncie w latach 2005 – 2008. Wtedy to wymieniono wszystkie instalacje, położono nowe podłogi, wstawiono nowe drzwi i okna. Dla wygody mieszkańców w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano centralny odkurzacz. Dzieci na pewno ucieszą się z małego, drewnianego domu w ogrodzie. Ciekawostką jest dach garażu, który został przygotowany do zbudowania na nim basenu.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Blisko stąd do szkoły, przedszkola oraz parku. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Na osobną uwagę zasługuje imponujący ogród z instalacją nawadniającą, oświetleniem a także efektownym starodrzewem.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + 2 garaże + pralnia + wc + suszarnia + jacuzzi + pomieszczenie gospodarcze + sauna
KONDYGNACJA 0: jadalnia + klatka schodowa + salon + łazienka + taras + kuchnia + gabinet + ogród zimowy
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + taras + łazienka + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: łazienka + bawialnia + 3 pokoje.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13991)

Kontakt:
Tel. +48 881 314 881