nowoczesny salon z tarasem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 153 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 860 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 621 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Cztery pokoje. Jedna kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– salon
– garaż
– jadalnia
– kotłownia
– kuchnia
– pomieszczenie techniczne
– wc
– wiatrołap
– łazienka
– 3 sypialnie.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane są w nowoczesnym designie.

Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest również starannie wypielęgnowany, bujny ogród oraz znakomita lokalizacja w przepięknej okolicy z lasami. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, sklep oraz rozległe tereny rekreacyjne (trasy rowerowe). Cisza i spokój. Z długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto podkreślić jej duży potencjał, świetnie bowiem nadaje się na działalność komercyjną. Może to być na przykład magazyn, pracownia, gabinet bądź warsztat samochodowy.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to kolejne atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest klimatyzowane i posiada rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Warto w tym miejscu wspomnieć również o szybkim Internecie na światłowodzie, telewizji satelitarnej oraz innych nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-14007)

Kontakt:
Tel. +48 881 314 881
Tel. +48 881 447 881