przepiękny front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 400 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 498 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1999 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 200 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość aglomeracji ościennych miast. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją estetycznie wypielęgnowaną działką z zielenią oraz drzewami owocowymi. Teren całkowicie ogrodzony.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdują się: hall + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + salon + jadalnia + część wypoczynkowa + 2 pokoje + łazienka + taras
na PIĘTRZE znajdują się: hall + garderoba + kuchnia + salon + jadalnia + część wypoczynkowa + 2 pokoje + łazienka + taras.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej doskonała lokalizacji blisko przedszkola, szkoły, hipermarketów znanych sieci etc. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Nie czekaj – zadzwoń i umów się na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-26)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl
tel. +48 695 028 500