nowoczesna bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kołobrzeg

Rezydencja sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowa rezydencja o powierzchni 1 346,47 metrów kwadratowych w Kołobrzegu (zachodniopomorskie) za 3 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 228 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 33 pokoje. 4 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 042 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do remontu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej – hotel/pensjonat (ca 70 miejsc noclegowych). Unikalna lokalizacja blisko morza, w pięknym, zacisznym miejscu, wysoki standard, ogromny potencjał inwestycyjny oraz dobrej jakości użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NA PARTERZE:
– pomieszczenia biurowe
– kuchnia
– zaplecze
– magazyn
– bufet
– sala jadalna
– pokój socjalny
– szatnia
– salon fryzjersko-kosmetyczny
– gabinety odnowy biologicznej
– sauna
– pokój wypoczynkowy
– łazienka
– sanitariaty
– kotłownia
– hall
PIERWSZE PIĘTRO:
– 14 pokoi z łazienkami
– taras
– komunikacja
DRUGIE PIĘTRO:
– 14 pokoi z łazienkami
– taras
– komunikacja
PODDASZE:
– salon
– aneks kuchenny
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– taras
– maszynownia windy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada umeblowane i wyposażone pokoje. W ogrodzie znajduje się basen z podgrzewaną wodą i zjeżdżalnią dla dzieci. Nieopodal liczne sklepy, kawiarnie i tereny rekreacyjne. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. .W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, umowa najmu, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (206-120)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl
Tel. +48 793 523 333