basenem rezydencją do sprzedaży Konin (widok od ogrodu)

Rezydencja sprzedaż Konin

Luksusowa rezydencja o powierzchni 355 metrów kwadratowych w Koninie (wielkopolskie) za 730 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi tu 2 056 zł. Ekskluzywna rezydencja wyposażona w klimatyzację oraz nowoczesne ogrzewanie solarowe. Wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończone zostały w najwyższym standardzie z materiałów najlepszego sortu (marmur, drewno, włókno szklane).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: piwnica
KONDYGNACJA 0: salon + kuchnia + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + balkon + sala gimnastyczna + gabinet
Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest tez prywatny basen, przepięknie utrzymany ogród oraz studnia głębinowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji. Wokół cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom (biznesmenom, właścicielom firm, menadżerom oraz przedstawicielom wolnych zawodów). Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 3 056 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1982 roku. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. (205-11)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200