widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Konin

Rezydencja sprzedaż Konin

Luksusowa rezydencja o powierzchni 300 metrów kwadratowych w Koninie (wielkopolskie) za 1,2 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – świetnie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej. Do najmocniejszych atutów ekskluzywnej rezydencji należą:
– najwyższy standard
– najlepszego gatunku materiały wykończeniowe
– atrakcyjna lokalizacja
– znakomity dojazd do centrum
– życzliwi sąsiedzi

Luksusowa rezydencja do sprzedaży znajduje się w malowniczej, spokojnej i cichej okolicy. Nieopodal mieści się wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych oraz rozległe tereny zielone. Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajdują się dwa pomocnicze budynki: grillowy oraz gospodarczy.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
na PARTERZE:
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka
na PIĘTRZE:
– garderoba
– 4 pokoje
– kuchnia
na DRUGIM PIĘTRZE:
– łazienka
– pokój.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż objęta została słynnym programem „0% prowizji od kupującego” Zabudowa wolno stojąca. Rok ukończenia budowy luksusowej rezydencji to 2005. Działka liczy 650 metrów kwadratowych powierzchni.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu ekskluzywnej willi oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont. (205-81)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200