widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kraków

Rezydencja sprzedaż Kraków

Luksusowa rezydencja o powierzchni 134 metry kwadratowe w Krakowie (małopolskie) za 749 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 590 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 525 metrów kwadratowych.

Atrakcyjna lokalizacja przy jednej z cichych i spokojnych ulic z widokiem na niezabudowany teren zielony to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż do wykończenia. W trakcie budowy korzystano wyłącznie z najlepszej jakości materiałów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + korytarz + wc + garaż + kotłownia + salon + jadalnia + kuchnia
na PIĘTRZE znajdują się: schody + korytarz + łazienka + garderoba + 3 pokoje + garderoba
PODDASZE

Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1169)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl
Tel. +48 530 492 969