salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja sprzedaż Kraków

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 1,33 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 650 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oddana została do użytku w 1996 roku. 5 pokoi. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 370 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy wysoka jakość obsługi, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnego osiedla to kolejny z mocnych atutów oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Wokół znakomicie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa i komunikacyjna. W sąsiedztwie Park Decjusza, liczne sklepy, apteki, banki, piekarnie. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, cichą i bezpieczną.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:

na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: kuchnia + salon + wc + taras + garaż + kotłownia
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się: 2 sypialnie + łazienka
na TRZECIM POZIOMIE znajdują się: 2 sypialnie + łazienka.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy aż 5 miejsc postojowych przed budynkiem. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1313)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377