przestronny, elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Kraków

Rezydencja sprzedaż Kraków

Luksusowa rezydencja o powierzchni 180 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 1,25 mln złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 944 zł.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 5 pokoi. 1 kondygnacja. Działka rozciąga się na powierzchni 600 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2010 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesną architekturą, przestronnym wnętrzem, funkcjonalnym rozkład pomieszczeń, a także najwyższym standem i najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi. Dodatkowym atutem jest na pewno 2-stanowiskowy garaż. Prestiżowa lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Cisza i spokój.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– 4 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba
– kotłownia
– pralnia
– przedpokój
– korytarz
– taras
Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej przepiękny ogród.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży kompletnie umeblowane i wyposażone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono w niej instalację ogrzewania podłogowego. Gwarancją bezpieczeństwa jest nowoczesna instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją w znakomicie skomunikowanej okolicy. Wokół cisza, zieleń. Nieopodal przedszkole, szkoła, plac zabaw, park, centrum handlowe, obwodnica. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1316)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907