po lewej stylowy salon, po prawej zabudowa kuchnia w rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja sprzedaż Kraków

Luksusowa rezydencja o powierzchni 290 metrów kwadratowych w Krakowie (małopolskie) za 1,35 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 655 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. 7 pokoi. 3 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 3 000 metrów kwadratowych. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Kupujący zyskuje bezpieczeństwo, rzetelność i zaufanie podczas przeprowadzonej transakcji sprzedaży (współpracujemy z kancelarią prawną, notarialną, doradcami finansowymi)

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone niezwykle komfortowo, bardzo jasne, słoneczne, widne i przestronne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa dzięki instalacji alarmowej oraz antywłamaniowym drzwiom wejściowym. Nie bez znaczenia jest również starannie wypielęgnowany, duży ogród.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: wiatrołap + 7 pokoi + kotłownia/pralnia + 2 łazienki + kuchnia + poddasze użytkowe + garaż + piwnica. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w cichej i spokojnej okolicy. Do wawelu jest ok. 8 km, do znanej galerii handlowej – tylko 5,5 km.

WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty luksusowych rezydencji na sprzedaż także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym przypadku nie pobieramy prowizji od kupującego 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-140)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406