widok z holu na urządzony w stylu klasycznym aneks kuchenny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 148 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 695 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 696 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. 4 pokoje. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 600 metrów kwadratowych.

Najmocniejsze atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji to malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej klasy użyte materiały. Luksusowa rezydencja znajduje się nieopodal szkoły, licznych sklepów, poczty oraz przychodni zdrowia.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 1: garaż + pralnia + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM 2: hol + salon + kuchnia + łazienka + przedpokój + taras
POZIOM 3: 3 pokoje + łazienka

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono w niej ogrzewanie podłogowe. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesny system alarmowy oraz liczne czujniki alarmowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem, lampami oraz karniszami. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1178)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377