prestiżowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja sprzedaż Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 246 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 1,92 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 805 zł. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może znakomitą lokalizacją w sąsiedztwie kompletnej infrastruktury (sklepy, punkty usługowo-handlowe, przedszkola, szkoły, punkty gastronomiczne). Luksusowa rezydencja znajduje się również w dobrym punkcie komunikacyjnym, gdyż zapewnia szybki dojazd do autostrady A4, jak i lotniska.

Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji dba zaawansowany system alarmowy i przeciwwłamaniowy. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej najwyższy standard oraz najlepszej jakości użyte materiały. Dla podwyższenia wygody i komfortu mieszkańców w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację. Wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane w nowoczesnym stylu z energooszczędnym oświetleniem LED-owym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z bądź bez umeblowania. Luksusowa rezydencja wyróżnia się też funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje 2 kondygnacje:
na PARTERZE mieszczą się: przedpokój + 2 łazienki z wc + kotłownia + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + garaż + 2 tarasy + salon + jadalnia + antresola + gabinet
na PIĘTRZE mieszczą się: 3 sypialnie + balkon + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + 2 garderoby.

Na osobną uwagę zasługuje zadbany i zagospodarowane estetycznie ogród z kamienną altaną, grillem, dwoma wędzarniami a także placem zabaw dla dzieci. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż objęta została znanym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Budowa luksusowej rezydencji została ukończona w 2012 roku. Działka liczy 1 164 metrów kwadratowych powierzchni. Zabudowa wolno stojąca.

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Służymy pomocą i doradztwem w pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-684)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362