kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja sprzedaż Kwidzyn

Luksusowa rezydencja o powierzchni 190 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 749 tysięcy złotych do sprzedaży.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją na niewielkim wzniesieniu (podziemie można zaadaptować na warsztat). Duża zaletą luksusowej rezydencji do sprzedaży jest również przepiękny ogród z wieloma nasadzeniami roślin rabatowych, krzewów, drzew a także innej dopasowanej roślinności. W grodzie mieści się drewna, kryta altana z imponującym widokiem na okolicę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom duże poczucie komfortu, wygody i bezpieczeństwa. Jest tu ogrzewanie podłogowe oraz oraz centralny odkurzacz. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane i wykończone w nowoczesnym designie (podwieszane sufity, nowoczesne oświetlenie), wysokim standardzie i z najlepszej jakości materiałów.
KONDYGNACJA -1: spiżarnia
KONDYGNACJA 0: salon + wc + kuchnia + jadalnia + łazienka + część gospodarcza + taras + hol
KONDYGNACJA 1: 3 balkony + 4 pokoje + łazienka.

Cena za metr kwadratowy luksusowej rezydencji to 3 942 zł (do negocjacji). Zabudowa rezydencjalna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana w 2009 roku. Działka liczy 1 500 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczo-garażowy (44,13 m2) z kotłownią i dwustanowiskowym garażem z kanałem. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4195)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85