widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Legnica

Rezydencja sprzedaż Legnica

Luksusowa rezydencja o powierzchni 600 metrów kwadratowych w Legnicy (dolnośląskie) za 3,5 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 833 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym basenem, sauną, jacuzzi, kompletnym umeblowaniem oraz wyposażeniem w sprzęty AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej klasy użytymi materiałami (kamienne płyty sprowadzane prosto z Chorwacji balustrady i ogrodzenie robione na specjalnej zamówienie). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
w PODPIWNICZENIU znajdują się: siłownia + garaż + pomieszczenie na wino + pomieszczenia techniczne + ukryte pomieszczenie + kuchnia
na PARTERZE znajdują się: salon + komunikacja + jacuzzi + taras + kuchnia + łazienka + sauna + jadalnia
na PIĘTRZE znajdują się: garderoba + 5 sypialni + komunikacja + 3 balkony + 2 łazienki.

Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także jej znakomita lokalizacja na wzniesieniu, skąd roztacza się imponujący widok na jezioro. Tereny „Natura 2000” gwarantują niespotykaną nigdzie indzie ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ukończona w 2011 roku. Zabudowa rezydencjalna. Ogromna działka liczy aż 10 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gotowa do zamieszkania.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr licencji – 23088. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2402)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl
Tel. +48 726 118 96