komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. 5 pokoi. 5 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1994 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja w samym centrum, wysoki standard wykończenia, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe oraz ogromny potencjał komercyjny to najmocniejsze zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieszczą się lokale usługowe na poziomie piwnicy i parteru. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano dostępne miejsca parkingowe na ulicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 
KONDYGNACJA -1:
lokale usługowe pod wynajem
KONDYGNACJA 0:
lokal usługowy, wc, hall
KONDYGNACJA 1:
– pokój
– kuchnia
– hall
– wc
KONDYGNACJA 2:
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– hall
– klatka schodowa
KONDYGNACJA 3:
– 2 pokoje

Układ pomieszczeń pozwala na wydzielenie 2 niezależnych mieszkań. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z ujętymi w cenie meblami w zabudowie w kuchni, sprzętem AGD oraz szafami w zabudowie. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż – szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1592)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl
tel. +48 518 013 569