wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 600 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,59 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 650 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4  kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 800 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (70 miejsc noclegowych). Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja gwarantująca ciągłość najmu. Wszystkie pomieszczenia i pokoje spełniają standardy stawiane przez agencje pracy tymczasowej (ilość łóżek w pokoju itd). Blisko stąd do autostrady A4 oraz S3.

Na straży bezpieczeństwa mieszkańców i gości ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nowoczesny monitoring. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości, z darmowym Wi-Fi dla wszystkich lokatorów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim reprezentacyjnym wejściem z litego dębu wraz z lustrem weneckim.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PIWNICY znajdują się:
– liczne pomieszczenia gospodarcze
na PARTERZE mieszczą się:
– 7 pokoi
– 2 kuchnie
– 3 łazienki
– kafeteria
na PIĘTRZE znajduje się:
– 11 pokoi
– kuchnia
– 3 łazienki
– taras
na DRUGIM PIĘTRZE znajdują się:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 4 sypialnie
– 2 łazienki
– gabinet
– komunikacja.
na STRYCHU:
– przestrzeń do adaptacji

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ujętym w cenie wyposażeniem. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega niewielkiej negocjacji. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-11551)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 577 777 627