na zdjęciu front ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 600 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż.Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 8 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 600 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PODPIWNICZENIE: 4 pomieszczenia
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + taras + sypialnia + gabinet + 2 łazienki + 2 garderoby + hall + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + 2-stanowiskowy garaż
PIĘTRO: 3 pokoje + sypialnia + 2 łazienki + garderoba + balkon + siłownia + hall + pomieszczenie gospodarcze.
STRYCH

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbana działka. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż strzeże nowoczesna instalacja alarmowa. Atrakcyjna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż znakomicie nadaje się również do prowadzenia działalności gospodarczej (dopuszczona w planie zagospodarowania), np. luksusowy pensjonat lub ekskluzywna siedziba firmy.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2809)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl
tel. +48 695 610 830