po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wygodny metraż 270 mkw. łącznie z ogromną działką 1 150 mkw. i atrakcyjną ceną 890 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2001 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z siedmiu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 296 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami. Duże wrażenie estetyczne robi tu na pewno oryginalne oświetlenie LED-owe, podwieszony sufit, systemem zmiękczania wody oraz centralny odkurzacz. Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest zaawansowana instalacja alarmowa + antywłamaniowe szyby w oknach. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 2 kondygnacje:
POZIOM 0: 2 pokoje + łazienka + wc + kuchnia + pokój dzienny + taras + jadalnia + kotłownia + garaż
POZIOM 1: 4 garderoby + hol + 4 sypialnie + łazienka.

Ogromnym plusem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest estetycznie zagospodarowany ogród (z automatycznym nawadnianiem). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią dwa miejsca garażowe. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2532)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl