nowoczesne wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 170 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 760 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 471 zł. Ekskluzywna rezydencja oddana od użytku w 1999 roku. 5 pokoi. 4 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 235 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów ceniących ciszę i szukających dla siebie przestrzeni w mieście. Luksusowa rezydencja do sprzedaży niezwykle komfortowa, prestiżowa i wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż przeszło kapitalny remont w 2018 roku. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z większością wyposażenia.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż:
PIWNICA:
– 6 pomieszczeń gospodarczych
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– pokój
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– 2 łazienki
– garaż

Komfort użytkowania luksusowej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone, elektryczne ogrzewanie podłogowe. Dużą zaletą jest również starannie zagospodarowana i zadbana działka z ogrodem. Zachęcam do oglądania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1570)

Kontakt:
Tel. +48 518 013 569