urządzone w stylu klasycznym eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 110 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,39 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 636 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 1990 roku. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Działka liczy 742 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale, dzięki przyległemu lokalowi handlowo-usługowemu (np. gabinet lekarski, salon kosmetyczny). Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle komfortowe, wykończone w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszych materiałów. Tworzą je:
KONDYGNACJA -1:
– liczne pomieszczenia gospodarcze
– pralnia
– kotłownia
– spiżarnia
– garaż
– sauna
KONDYGNACJA 0:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– gabinet
– łazienka
– wiatrołap
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– taras
– łazienka
– garderoba.

Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie nowego osiedla, z dala od zgiełku miejskiego. Zapraszam na prezentacje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2520)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl
Tel. +48 724 359 327