prestiżowe i komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 251,2 metrów kwadratowych w okolicach Łodzi (łódzkie) za 947 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 770 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 021 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Do najmocniejszych atutów oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji należą: znakomita w pobliżu szkoły, sklepów, znanego kąpieliska, stadniny koni, ekskluzywne wykończenie wszystkich pomieszczeń na bardzo wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszego sortu oraz zawarte w cenie kompletne wyposażenie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością docenią przynależny budynek rekreacyjny a także boisko do siatkówki i kometki.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: garaż  + salon + kotłownia + kuchnia + wiatrołap + taras + łazienka + jadalnia + spiżarnia + pokój gościnny
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + korytarz + balkon + pralnia + łazienka
KONDYGNACJA 2: strych

Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, w razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-176)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl
tel. +48 698 649 764