wytworne i prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Lublin (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 200 metrów kwadratowych w okolicach Lublina (lubelskie) za 1,35 mln złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 750 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana przez projektanta wnętrz w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszej klasy materiałów. Dużą zaletą jest na pewno budynek gospodarczy z profesjonalną wędzarnią oraz garażem.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– 2-stanowiskowy garaż
– salon
– pomieszczenie gospodarcze
– jadalnia
– łazienka
– kuchnia
– 2 pokoje
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– sypialnia
– salon
– łazienka.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane i zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna – bajkowa wręcz – lokalizacja nieopodal lasu. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowany i utrzymany ogród. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku. działka rozciąga się na powierzchni 2 700 metrów kwadratowych. Cztery pokoje. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z z wliczonymi w cenę wszystkimi elementami zabudowy kuchennej, pełnym AGD, meblami salonu, jadalni, sprzętem RTV w salonie itp.

W razie wszelkich – pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę i prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Biuro Nieruchomości Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-83)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl
Tel. +48 535 425 706